MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 6412687
nr 641 2687
MIRROR
19th century, height: 85, damaged, wear.
1800-tal, höjd: 85
Condition: skadad, slitage
100
SEK 450
Monday May 24 2010
at 18:13:37
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
400 kr